Kuised treeningud on suvepuhkusel.  Järgmine treening toimub septembris 2018. 

2017 aasta sügisest alates on Eesti Lavavõitluse Liit pakkunud kord kuus toimuvaid lavavõitluse treeninguid – algajatele ja edasijõudnutele. Iga treeningu läbiviijaks on erinev juhendaja ja iga tund on erineva teemaga. Tunnid toimuvad iga kuu ühel pühapäeval Movement Tallinna treeningsaalis (Tartu maantee 82, 10112 Tallinn), Vabalava väikeses saalis (Telliskivi 60a) vôi Tantsuklubi Koit treeningsaalis (Pärnu maantee 69, 10135 Tallinn).

Hinnaks Eesti Lavavõitluse Liidu liikmetele 15 eur (eeldab liikmemaksu tasumist 2018.a. eest) ja mitte-liikmetele 25 eur.

Trenniks tarvilik:

Selga panna mugavad liikumist võimaldavad riided. Sisetreening- jalanõudeks võivad olla nii tossud kui ka väga soovitavalt idamaiste võitluskunstide jaoks kasutatavad tennised. Kindlasti oleks veel tarvilikud kindad (selleks sobivad kas nahkkindad või ka lihtsamad töökindad, millel libisemise vastane materjal). Muidugi ära unusta ka veepudelit ning head võitlusmeeleolu!

TULEKUL

SEPTEMBER

TOIMUNUD:

MAI

Maikuu treeningu juhendajaks on Laura Nõlvak. Tunni teemaks on Rapiir. Jätkame rapiiriga, et anda võitlejatele tugevamat põhja.

Laura

Treening toimub 6. mai Movement Tallinna ruumides (Tartu maantee 82, 10112 Tallinn).

Kell 11.00 – 14.00

Registreeri: https://goo.gl/forms/XHOLpQOJBHx13Xsv2

APRILL

Aprillinalja teeb seekord Eestis üks aktiivsemaid võitlustseenide koreograafe ja õpetajaid Indrek Sammul ning tunni teemaks on Rapiir.

Rapiir ehk espada ropera on pika kitsa teraga relv mida peamiselt kasutati Euroopas 16 – 17 sajandiil. Laval näeme me rapiiri tihti kui tegu on Hamleti või Kolme Musketääriga.

Treening toimub 1. aprill.

kell 11.00 – 14.00

Movement Tallinna ruumides (Tartu maantee 82, 10112 Tallinn).

Registreeri: https://goo.gl/forms/O7KwJTTstZJFtnNQ2

 

 

 

 

MÄRTS 2018

Märtsikuu treeningu teemaks on parkour ja juhendajaks on Roman Burkovski.

Treening toimub 4. märts

kell 11.00 – 14.00

Movement Tallinna ruumides (Tartu maantee 82, 10112 Tallinn).

 

 

 

VEEBRUAR 2018

Veebruarikuu treeningu teemaks on Capoeira.

Capoeira on kaasaegne intellektuaalne võitluskunst. Capoeira unikaalsus seisneb selles, et treeningul arendatakse võitluskunsti aspekte ilma ennast kahjustamata, võrreldes teiste võitluskunstidega. Treeningud arendavad painduvust, kiirust, tasakaalu ning vastupidavust. Treeningutel arenevad mitte ainult konkreetsed lihased, vaid kogu keha. Capoeira aitab olla enesekindlam, õpetab ennast kaitsma ja arendab head füüsilist vormi. Capoeira ei ole agressiivne võitluskunst, vaid peab tähtsaks mõtlemist, loogika kasutamist ja ennustamisvõimet.

Teisest küljest on capoeira väga loominguline spordiala. Muusika on capoeiras väga tähtsal kohal ning treeningute kõrval saab õppida mängima erinevaid pille. Kaasaegne maailm hindab kõrgelt mitmekülgset arenemist ning capoeira pakubki seda rohkesti.

Nordic Stage Fight Society õpetajatest on capoeira põhjaga näiteks Oula Kitti.

Veebruari tunni õpetajaks on Arthur Sharypin, kes tegeleb Capoeiraga aastast 2000. Hetkel on ta spordiklubi Berimba ning Eesti koondise peatreener.

Siit saab näha  Arthur Sharpyini showreeli.

https://www.facebook.com/capoeiraberimba/videos/1555318441164951/

Tund toimub 11 veebruar Movement Tallinna treeningsaalis (Tartu maantee 82, 10112 Tallinn).

Kell 11.00 – 14.00
Kõik levelid!
Hinnaks Eesti Lavavõitluse Liidu liikmetele 15 eur (eeldab liikmemaksu tasumist 2018.a. eest) ja mitte-liikmetele 25 eur.
Registreeri: https://goo.gl/forms/6boI797jR5BugFoC3
Kohtade arv on piiratud!
DETSEMBER
Rein Oja
Sellest sügisest alanud kord kuus toimuvad lavavõitluse treeningud jätkuvad – algajatele ja edasijõudnutele. Iga treeningu läbiviijaks on erinev juhendaja ja iga tund on erineva teemaga. Tunnid toimuvad iga kuu ühel pühapäeval.
Tund toimub Tantsuklubi Koit treeningsaalis (Pärnu maantee 69, 10135 Tallinn).
Detsembrikuu tunni juhendajaks on Rein Oja ja tunni teemaks on Laia(poolteisekäe)mõõga erinevad tehnikad, ehk “ida” ja “lääne” lavavõitluse võrdlus.
Kell 11.00 – 14.00
Kõik levelid!
Kohtade arv on piiratud!

 

 

 

 

Hinnaks Eesti Lavavõitluse Liidu liikmetele 15 eur (eeldab liikmemaksu tasumist 2017.a. eest) ja mitte-liikmetele 25 eur.

NOVEMBER
5. novebril toimuva tunni läbiviijaks on Hellar Bergmann. Tunni teemaks kukkumine põrandal ning kukkumine laudadelt ja toolidelt.
Vabalava (Telliskivi 60a)
Kell 11.00 – 14.00
Kõik levelid!
Kohtade arv on piiratud!
Registreeri: https://goo.gl/forms/MO6DxjPWESdUzRCW2
Hinnaks Eesti Lavavõitluse Liidu liikmetele 15 eur (eeldab liikmemaksu tasumist 2017.a. eest) ja mitte-liikmetele 25 eur.

OKTOOBER

1.oktoobril toimuva tunni läbiviijaks on Kristjan Kullamaa, kes on juba kolmandat aastat tegelenud tasakaaluliinil kõndimise ja trikitamisega (tasakaaluliin on 5cm laiune koormarihma välimusega elastne nailollint). Liinil tasakaalu harjutamine treenib koordinatsiooni, kogu keha süvalihaseid ja muidugi ka tasakaalu, mida läheb igas elu olukorras vaja. Slackline’il saab ideaalselt ka viia läbi cardio-stiilis fitness treeninguid. See on perfektne viis sellise alaga alusamiseks. Areng toimub silmnähtavalt kiiresti ning tasakaalu hoidmine tuleb üsna ruttu välja.
Slakcline’il õpitut saab edukalt rakendada ka lavavõitluses!
Valikus on kaks aega (kõigile sama ehk algaja tase):
I tund kell 11.00 – 12.00
II tund kell 12.15 – 13.15
Hinnaks Eesti Lavavõitluse Liidu liikmetele 10 eur (eeldab liikmemaksu tasumist 2017.a. eest) ja mitte-liikmetele 15 eur.
Kohtade arv on limiteeritud!
Treeninguks registreeru siin:
Slakcfitti saab näha siit:
https://youtu.be/5huVMg2U0Lo
Oktoobrikuu trenn toimub Tantsuklubi Koit treeningsaalis Pärnu maantee 69, 10135 Tallinn.

SEPTEMBER

10. septembril toimuva tunni teemaks on keerulisemad liikumise mustrid ning kilp ja mõõk. Uurime lähemalt jalgade tööd.  Kuidas saavutada paremaid esteetilisi pilte, olla kiirem ja  kergem liikumises?  Leida teistsuguseid liikumise lahendusi ning teha võimalikuks huvitavama võitluskoreograafia õppimine ja esitamise. Seda kõike saab praktiseerida tunni teises pooles kilbi ja mõõgaga.

Tunni juhendajaks on Kaire Russ

Advertisements