Sellest sügisest alates hakkab Eesti Lavavõitluse Liit pakkuma kord kuus toimuvaid lavavõitluse treeninguid – algajatele ja edasijõudnutele. Iga treeningu läbiviijaks on erinev juhendaja ja iga tund saab olema erineva teemaga. Tunnid toimuvad iga kuu ühel pühapäeval Vabalava väikeses saalis (Telliskivi 60a) vôi Tantsuklubi Koit treeningsaalis (Pärnu maantee 69, 10135 Tallinn).

Hinnaks Eesti Lavavõitluse Liidu liikmetele 15 eur (eeldab liikmemaksu tasumist 2017.a. eest) ja mitte-liikmetele 25 eur.

Trenniks tarvilik:

Selga panna mugavad liikumist võimaldavad riided. Sisetreening- jalanõudeks võivad olla nii tossud kui ka väga soovitavalt idamaiste võitluskunstide jaoks kasutatavad tennised. Kindlasti oleks veel tarvilikud kindad (selleks sobivad kas nahkkindad või ka lihtsamad töökindad, millel libisemise vastane materjal). Muidugi ära unusta ka veepudelit ning head võitlusmeeleolu!

TULEKUL

DETSEMBER
Rein Oja
Sellest sügisest alanud kord kuus toimuvad lavavõitluse treeningud jätkuvad – algajatele ja edasijõudnutele. Iga treeningu läbiviijaks on erinev juhendaja ja iga tund on erineva teemaga. Tunnid toimuvad iga kuu ühel pühapäeval.
Tund toimub Tantsuklubi Koit treeningsaalis (Pärnu maantee 69, 10135 Tallinn).
 
Detsembrikuu tunni juhendajaks on Rein Oja ja tunni teemaks on Laia(poolteisekäe)mõõga erinevad tehnikad, ehk “ida” ja “lääne” lavavõitluse võrdlus.
Kell 11.00 – 14.00
Kõik levelid!
Kohtade arv on piiratud!
Hinnaks Eesti Lavavõitluse Liidu liikmetele 15 eur (eeldab liikmemaksu tasumist 2017.a. eest) ja mitte-liikmetele 25 eur.
 

TOIMUNUD:

NOVEMBER
5. novebril toimuva tunni läbiviijaks on Hellar Bergmann. Tunni teemaks kukkumine põrandal ning kukkumine laudadelt ja toolidelt.
Vabalava (Telliskivi 60a)
Kell 11.00 – 14.00
Kõik levelid!
Kohtade arv on piiratud!
Registreeri: https://goo.gl/forms/MO6DxjPWESdUzRCW2
Hinnaks Eesti Lavavõitluse Liidu liikmetele 15 eur (eeldab liikmemaksu tasumist 2017.a. eest) ja mitte-liikmetele 25 eur.

OKTOOBER

1.oktoobril toimuva tunni läbiviijaks on Kristjan Kullamaa, kes on juba kolmandat aastat tegelenud tasakaaluliinil kõndimise ja trikitamisega (tasakaaluliin on 5cm laiune koormarihma välimusega elastne nailollint). Liinil tasakaalu harjutamine treenib koordinatsiooni, kogu keha süvalihaseid ja muidugi ka tasakaalu, mida läheb igas elu olukorras vaja. Slackline’il saab ideaalselt ka viia läbi cardio-stiilis fitness treeninguid. See on perfektne viis sellise alaga alusamiseks. Areng toimub silmnähtavalt kiiresti ning tasakaalu hoidmine tuleb üsna ruttu välja.
Slakcline’il õpitut saab edukalt rakendada ka lavavõitluses!
Valikus on kaks aega (kõigile sama ehk algaja tase):
I tund kell 11.00 – 12.00
II tund kell 12.15 – 13.15
Hinnaks Eesti Lavavõitluse Liidu liikmetele 10 eur (eeldab liikmemaksu tasumist 2017.a. eest) ja mitte-liikmetele 15 eur.
Kohtade arv on limiteeritud!
Treeninguks registreeru siin:
Slakcfitti saab näha siit:
https://youtu.be/5huVMg2U0Lo
Oktoobrikuu trenn toimub Tantsuklubi Koit treeningsaalis Pärnu maantee 69, 10135 Tallinn.

SEPTEMBER

10. septembril toimuva tunni teemaks on keerulisemad liikumise mustrid ning kilp ja mõõk. Uurime lähemalt jalgade tööd.  Kuidas saavutada paremaid esteetilisi pilte, olla kiirem ja  kergem liikumises?  Leida teistsuguseid liikumise lahendusi ning teha võimalikuks huvitavama võitluskoreograafia õppimine ja esitamise. Seda kõike saab praktiseerida tunni teises pooles kilbi ja mõõgaga.

Tunni juhendajaks on Kaire Russ

Advertisements